Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: SFMH
Dostupnosť: Skladom
38.00€
Bez DPH: 31.67€

Krok 3 pánskej pleťovej rutiny.

SKIN HYDRATE je bio fermentovaný hyalurónový gél s extraktom Buzz Button (Spilanthes Acmella), Aloe Vera a Bielej vŕby (kyselina salicylová). Tento gél poskytuje perfektnú dávku hydratácie pre doplnenie a podporu bariérovej funkcie. Luxusne hodvábny pocit pokožky spôsobí dodaná vlhkosť do pokožky, spevní ju a vyhladí a zjemní jemné linky. Účinok hydratácie a vypnutie pleti vidíte okamžite. Prináša chladivý pocit po holení.

- Priťahuje až 1000-krát viac hydratácie do pokožky, čím obohacuje a udržuje štruktúru pokožky a funkciu bariéry.

- "Buzz Button" znižuje svalové napätie a vyhladzuje mikro vrásky a línie.

- Klinické štúdie uvádzajú, že 75 % klientov vidí vyhladzovací účinok.

- Vitamíny a minerály vyživujú pokožku.

- Tonizuje a ochladzuje po holení.

SKIN HYDRATE používa bio fermentovaný hyalurón, pretože je 100 % prírodný, je blízky, rôznymi veľkosťami molekúl, potrebám našej kože a ľahšie sa vstrebáva aj do hlbších úrovní pokožky.

Organické Aloe Vera je ako gélový základ pre zvýšenie obsahu vody a pre upokojenie, ochladenie a vyživenie pokožky. "Buzz Button" ak sa aplikuje lokálne, znižuje svalové napätie a je prírodným relaxantom svalov - predpokladá sa, že má "paralyzujúci" účinok na svaly tváre, preniká pokožkou a inhibuje kontrakcie v podkožných svaloch - bezpečná alternatíva k BOTOXu.

Použitie:

Aplikujte na vankúšiky prstov a vmasírujte, kým sa gél nevstrebe. Používajte ráno aj večer aj na telo, kde je potreba.

Obsah: 50 g

Ocenenia:

Víťaz Beuty Shortlist AWARDS 2020.

Zloženie: 

Aqua (Water), Hyaluronic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Salycilova kyselina, Aleo Barbendensis Extract, Sodium Bicarbonate, Boswelia Carteri Extract, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Spilanthes Acmella Flower Extract.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácie a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie