Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: SFMR
Dostupnosť: Skladom
29.00€
Bez DPH: 24.17€

Krok 2 v pánskej pleťovej rutine.

Kombinácia prírodných kyselín AHA a BHA SKIN RESURFACE je formulovaná tak, aby sa dosiahla viacstupňová exfoliácia pre každodenné použitie pre reguláciu a udržanie nášho kyselinového plášťa.

Použitie kyseliny jablčnej, glykolovej, mliečnej, salicylovej a citrónovej v jedinečnej zmesi, ktorá pracuje na všetkých úrovniach exfoliácie a stimulácie kože pre zjemnenie a vyhladenie pokožky. RESURFACE stimuluje obnovu buniek a syntézu kolagénu a elastínu.

- Viacúrovňová prírodná zmes AHA a BHA.

- Alfa hydroxykyseliny (AHA) rozpúšťajú „lepidlo“, ktoré drží odumreté bunky na povrchu našej pokožky a stimulujú tvorbu kolagénu a obnovu buniek, takže pokožka je hladká a čistá.

- Kyseliny beta-hydroxykyseliny (BHA) sa vstrebávajú hlbšie a čistia póry od mastnoty a ošetrujú kožu náchylnú na akné.  

- Viacúrovňová zmes kyselín na reguláciu a udržanie kyslého plášťa - obrany našej pokožky v prvej línii. 

Skin Resurface je vaším dokonalým receptom na zdravú a čistú pokožku - zároveň zlepšuje následnú aplikáciu a absorpciu ďalších produktov. Pravidelnou exfoliáciou pokožky odstránite odumreté kožné bunky, udržiavate pokožku hladkú, spevnenú, ochránenú a s dokonalým pH pokožky. SKIN RESURFACE je optimálna zmes AHA a BHA.

Použitie:

Začnite tým, že najskôr použijete SKIN RESURFACE raz alebo dvakrát týždenne, aby ste zistili, ako pôsobí na vašu pokožku, a potom začnite používať každodenne hlavne večer po vyčistení a holení a pred akýmikoľvek „vyživujúcimi“ produktmi.

Nakvapkajte niekoľko kvapiek na vatový tampón, alebo si ho nastriekajte na dlane. Jemne si utierajte povrch tváre v smere, v ktorom chĺpky dorastajú, aby nedošlo k zachyteniu bavlneného tampónu  na chlpoch (ak sa používa pred holením) alebo bez použitia vatového tampóna jednoducho pokvapkajte na povrch tváre a krku. Počkajte niekoľko minút a potom naneste hyalurónové sérum na dokonalú hydratáciu po exfoliácii.

Objem: 150 ml

Zloženie: 

Aqua (Water), Acetic Acid (Apple Cider Vinegar), Lactic Acid , Vaccinium Myrtillus Fruit Extract (Bilberry Fruit), Benzyl Alcohol, Saccharum Officinarum Extract (Sugar Cane), Salix Alba Bark Extract (White Willow), Lavandula Angustifolia Oil Lavender Flower Oil), Ananas Sativus Fruit Extract (Pineapple Fruit), Acer Saccharum Extract (Sugar Maple), Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Salicylic Acid, Arctium Lappa Root Extract (Burdock Root), Hamamelis Virginiana Leaf Extract (Witch Hazel Leaf), Citrus Limon Fruit Extract Lemon), Sorbic Acid, Glycerin. d-Limonene, Geraniol, Linalol.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácie a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie