Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 19702
Dostupnosť: Skladom
7.00€ 13.80€
Bez DPH: 5.83€

Nie je nič čarovnejšieho než slnečné lúče odrážajúce sa na snehovej pokrývke. Presne táto predstava inšpirovala arómaterapeutov v Primavera k vytvoreniu tohtoročnej vianočnej zmesi Sunny Winter. Praktický rozprašovač rýchlo prevonia váš domov hrejivou vianočnou atmosférou.

Sunny Winter obsahuje neošúchanú kombináciu esenciálnych olejov. V zmesi cítite slnečné lúče, ale zároveň vnímate blížiace sa Vianoce. Vonnú kompozíciu tvoria éterické oleje jedle striebornej a cédra, ktoré prežaruje svieža litsea cubeba.

Airsprej je určený pre použitie priamo do vzduchu alebo na bytové textílie. Chráňte oči a rozhodne schovajte pred deťmi!

Použitie:

Niekoľkokrát vystreknite do priestoru a užívajte si pravú vôňu Vianoc.

Obsah: 50 ml

Zloženie: 

Litsea, Biela jedľa, Céder, Alkohol*bio, Voda.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie