Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 44428
Dostupnosť: Skladom
9.00€ 12.00€
Bez DPH: 7.50€

Aróma sada Be Brave je určená pre deti, ktoré potrebujú dodatočnú kvapku odvahy. Obsahuje aroma roll-on Statočný dráčik a kolekciu roztomilých tetovačiek.

Cesta k dospelosti je niekedy pekná fuška, preto nie je od veci naše deti trochu povzbudiť pomocou arómaterapie. K tomu je určený aróma roll-on Statočný dráčik, ktorý kombinuje skvelé účinky kardamónu, cédra a mandarínky. Vybrané esenciálne oleje dodávajú pocit odvahy, bezpečia a istoty, zlepšujú náladu a pomáhajú lepšej aklimatizácii na neznáme prostredie. Darčeková sada navyše obsahuje roztomilé tetovačky so statočným dráčikom.

Použitie:

Roll-on je určený na masáž pulzných bodov - zápästia, spánkov a pod.

Obsah: 10 ml

Zloženie: 

Water (Aqua), Alcohol*org, Polyglyceryl-10 Laurate, Fragrance (Parfum)**, Xanthan Gum, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**.

*org = certifikované ekologické pestovanie.

**Zo 100 % prírodných esenciálnych olejov.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie