Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 18502
Dostupnosť: Skladom
9.00€
Bez DPH: 7.50€

Usilovné sústredenie po celý deň dokáže pekne vyčerpať. Vonná zmes Concentration nielenže dodá čerstvý závan sústredenosti, ale celkovo osvieži a zlepší náladu.

Nevšedná kombinácia esenciálnych olejov z citróna, šalvie a jedle vytvára vôňu plnú kontrastov - sviežu, pritom stromovo balzamovú, horkú, bylinnú, pritom trochu ovocnú a šťavnatú. Stačí sa zhlboka nadýchnuť tejto jedinečnej kompozície a vaša myseľ bude ako znovuzrodená!

Citrón: posilňuje koncentráciu, zlepšuje náladu.

Jedľa: uzemňuje, harmonizuje, zlepšuje dýchanie.

Šalvia: prejasňuje myseľ.

Použitie:

Použtie: 3-5 kvapiek do arómalampy, difuzéru, či na arómakameň.

Obsah: 5 ml

Zloženie: 

Citrón bio, Jedľa bio, Šalvia bio.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty