Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 18701
Dostupnosť: Skladom
7.00€ 9.50€
Bez DPH: 5.83€

Sladká, korenistá a hrejivá, taká je vianočný zmes esenciálnych olejov Magic Moments. Ideálna pre všetkých milovníkov tradičnejších vianočných vôní.

Zmes esenciálnych olejov Winter Magic ukrýva okrem iného olej z červenej mandarínky, benzoe a klinčekov. Vďaka tomu vonia obzvlášť sladko a korenisto a rýchlo zapĺňa domov tou pravou vianočnou atmosférou.

Použitie:

Použtie: 3-5 kvapiek do arómalampy, difuzéru, či na arómakameň.

Obsah: 5 ml

Zloženie: 

Mandarínka červená, Benzoe siam, Klinček.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie