Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 60077
Dostupnosť: Skladom
7.90€
Bez DPH: 6.58€

Dekoratívny prvok na prevoňanie miestnosti.

Vonný kameň „Energy spiral“ je vyrobený z terakoty a podložený čiernym keramickým tanierikom.

Výška: 2,5 cm.

Priemer: 6 cm.

Kľúčové vlastnosti:

- Na vitalizáciu miestnosti.

- Pekný tvar.

- Elegantný dizajn.

Použitie:

Aplikujte na kameň 8-10 kvapiek vonnej zmesi. Obzvlášť vhodný do kúpeľa, auta, spálne alebo hotela. Rozsah vône: 1 meter.

Tip: vonné kamene pokvapkajte iba zo spodnej časti, čím zabránite nepríjemným zmenám farby v hornej časti.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie