Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 44480
Dostupnosť: Vypredané
17.80€
Bez DPH: 14.83€

Voňavé darčekové balenie domácej arómaterapeutickej lekárničky obsahuje: Levanduľový, Tee Trea a Mätový esenciálny olej v bio kvalite. Pre ošetrenie drobných poranení a prvej pomoci pri nevoľnostiach a bolestiach hlavy. Esenciálne oleje môžete použiť aj na výrobu domácej kozmetiky.

Levanduľa lekárska: vzdušnejšia varianta čistej kvetinovej vône najvyššieho tónu. Lieči nespavosť, upokojuje a redukuje pocity úzkosti. Dobre hojí drobné odreniny, popáleniny a uštipnutia.

Tea Tree: silná, čerstvá, liečivá vôňa. Pôsobí dezinfekčne a dobre hojí drobné poranenia. Antivírusové a protiplesňové účinky z neho činia výborného pomocníka domácej lekárničky.

Mäta pieporná: svieža, chladivá, čistá vôňa s mentolovou arómou. Aktivuje, prečisťuje. Mierni bolesť hlavy a uľavuje pri žalúdočných ťažkostiach a nevoľnostiach.

Použitie:

Používajte do arómalampy, difuzéru či na arómakameň.

3-5 kvapiek nakvapkajte do vody a nechajte odparovať.

Levanduľový a Tea Tree olej možno aplikovať na pokožku na drobné poranenia v krajnom prípade neriedený. Pred použitím je nutné vykonať test znášanlivosti na pokožke.

Esenciálne oleje môžete použiť na výrobu domácej kozmetiky. Maximálne zdravé riedenie nájdete na obale.

Nepoužívajte nikdy neriedené na sliznice nosa, úst ani pošvy. Chráňte oči! Pri vnútornom užívaní aj najkvalitnejších esenciálnych olejov môže dôjsť k poleptaniu a poškodeniu pažeráka. Vnútorné užívanie môže negatívne ovplyvniť činnosť pečene aj hormonálny systém.

Obsah: 3x 5 ml

Zloženie: 

100 % esenciálny olej z bio Levandule lekárskej 5 ml

100 % esenciálny olej z bio Tea Tree 5 ml

100 % esenciálny olej z bio Mäty piepornej 5 ml

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie