Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 21520
Dostupnosť: Skladom
9.50€
Bez DPH: 7.92€

100 % prírodný vankúšikový sprej Cold Comfort Primavera s bio esenciálnymi olejmi slúži najmä na prečistenie vzduchu v miestnosti, ale možno ho použiť aj na vankúš pre lepšie dýchanie v spánku.

Vankúšikový sprej je vhodný na prečisťovanie vzduchu v miestnostiach, kde bývajú chorí ľudia. Antivírusové účinky eukalyptu a borovice sú využívané po stáročia v boji s nádchou, chrípkou a nachladnutím.

Zmes esenciálnych olejov bola špeciálne nakombinovaná tak, aby nielen uvoľnila nos, ale aj posilnila pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus a borovicové ihličie sú pre tento účel ideálne.

Použitie:

K prečisteniu vzduchu v miestnosti. Nastriekajte na vankúš alebo priamo na vreckovku ako prvá pomoc pri silnej nádche.

Obsah: 30 ml

Zloženie: 

Alkohol bio, Voda, Eukalyptus globulus bio, Borovica limba bio u.a., 100 % prírodné esenciálne oleje.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie