Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSDUO
Dostupnosť: Skladom
69.00€ 90.00€
Bez DPH: 57.50€

Comfort & Joy Deluxe Body Duo je limitovaný vianočný set v hodnote 90€. Dva obľúbené telové produkty, ktoré udržia pokožku celého vášho tela hladkú, hydratovanú, zjemnenú a zamatovú na dotyk bez ohľadu na počasie. 

Hlboko vyživujúci INTENZÍVNY ČISTIACI GÉL 150ml v nepenivej formulácii „gélu na mlieko“ s jojoba olejom na opravu, marhuľovým olejom na vyhladenie a hydratáciu, tekvicovým olejom na hydratáciu. 

Vhodný pre všetky typy pleti.

NIE je to obyčajný sprchový gél, ale intenzívny telový čistiaci prostriedok, pretože vaše telo si zaslúži výživu a starostlivosť, tak ako pleť.


Hlboko hydratačné INTENZÍVNE TELOVÉ MLIEKO 150 ml v krásne ľahkej receptúre, vhodný na ruky a telo. Pro-kolagén, pro-elastín ingrediencie, organické jojobové mlieko zmiešané s ibištekom a divokou slivkou pre intenzívnu hydratáciu bohatú na betaín. Osviežujúce esenciálne oleje z grapefruitu, borievky a cyprusu pre hladkú, vyživenú a obnovenú pokožku s luxusným, zamatovým pocitom.

NIE je to obyčajný telový krém, ale intenzívny hydratačné mlieko na ruky a telo, pretože vaše telo si zaslúži byť chránené, tak ako pleť.


- Podrobnosti o konkrétnych zložkách nájdete na stránkach jednotlivých produktov.

Klik INTENZÍVNY ČISTIACI GÉL 150ml

Klik INTENZÍVNE TELOVÉ MLIEKO 150 ml
Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie