Volám sa Erika a som zakladateľkou e-shopu Od Prírody.

Pomáham ženám, ako sa starať o pleť, aby bola zdravá a žiarivá v každom veku. Ako pokožku vyživiť prírodnou kozmetikou, aby sa aj sama chránila a ostala krásna.

Držím sa základného princípu: Úcta k sebe, iným, ale aj k prírode. Práve o tom je zelená a prírodná kozmetika v tomto e-shope. Zažite luxusný pocit priamo na vlastnej koži. Navyše potešíte aj dušu, pretože kozmetika je funkčná a ekologicky udržateľná.

 

E-shop Od Prírody ponúka priestor modernej žene, ktorá:

-        z úcty k sebe samej si dopraje luxusnú starostlivosť,

-        miluje kvalitnú kozmetiku (jedinečné a do detailov premyslené produkty s jemným a prirodzeným zložením, ktoré vyhovuje pokožke, pleti i celému telu),

-        pri dennej rutine svoje zmysly poteší vôňou, aj pohľadom (ocení krásny design obalu, ktorý dokonale vynikne na poličke v kúpeľni alebo nočnom stolíku),

-        sa zaujíma o príbeh ľudí, ktorí vyrábajú produkty s ohľadom na prírodu (záleží jej, z akého prostredia kozmetika pochádza),

-        je presvedčená, že kozmetika môže byť súčasne funkčná a ekologicky udržateľná. Svojím prístupom k životnému prostrediu sa nebojí meniť súčasný svet.

 

Môj príbeh

 

Prírodné produkty ma očarili najmä svojimi prirodzenými vôňami. Práve cez aromaterapiu som sa dostala k zelenej kozmetike. Študovala som esenciálne oleje a ich vplyv na emócie. Zaujalo ma, ako nám môžu pomôcť pri starostlivosti o naše zdravie a krásu.

Naučila som sa vyrábať prírodné parfumy. Postupne mi bolo jasné, že nič, čo vonia chemickými fragrance (parfumami) pre seba a svoju rodinu nechcem. Začala som z úcty k sebe inštinktívne vyhľadávať a voliť kozmetiku s bio zložením, ktorá voňala jemnými prírodnými esenciami.

Na e-shope Od Prírody nájdete iba tie produkty, ktoré sama používam. Hojivé a liečivé prírodné maste ma prekvapili svojou účinnosťou. Dokázali to, čo prípravky z lekárne nezvládli, navyše bez vedľajších účinkov. Presvedčila som sa o jedinečnej sile z prírody.

 

„Nie je nič príjemnejšie ako zdravá a svieža pokožka, ktorá sa pozerá na vás ráno zo zrkadla. Štartuje váš deň a dodáva vám dôveru, ktorú si len tak nemôžete kúpiť. “

 

To bola motivácia Jane Scrivner pre založenie čisto prírodnej kozmetickej značky a aj moja pre otvorenie tohto e-shopu Od Prírody.

Značku Jane Scrivner Skincare som objavila v roku 2018. Začala som študovať jej profesionálne zostavené princípy starostlivosti o pleť: Pokožku treba vyživiť, aby sa aj sama mohla chrániť a udržiavať krásna.

Vlastne pokožku si „pestujeme“, tak prečo ju nepestovať s najlepšími výživnými látkami a hydratačnými prostriedkami? Do dennej rutiny zaraďte produkty, ktoré pokožku spravia zdravou, prirodzenou – presne takou, akú sme ju dostali Od Prírody. To je spôsob, ako predísť haseniu požiaru - vyrážkam, zápalom, vráskam, predčasnému starnutiu a mnoho ďalších nepríjemnostiam. Značku Jane Scrivner Skincare na Slovensko dovážam priamo od výrobcu.

Táto práca ma nesmierne baví. Neustále sledujem meniaci svet prírodnej a clean kozmetiky. Hľadám, čo by vám pri starostlivosti o pleť mohlo pomôcť. Prednosť dávam menej známym, ale kvalitným menším značkám. Takže na e-shope Od Prírody sa máte stále na čo tešiť! :-)