Naše hodnoty 

Ako ekologický online store zastávame všetky súvisiace hodnoty: udržateľnosť, rešpekt k prírode a ohľad k budúcnosti. Snažíme sa byť úprimní a transparentní v mnohých oblastiach. Napríklad, pri každom produkte je detailný rozpis ingrediencií a zložiek a samozrejme máme len také produkty, ktoré neškodia zdraviu, ale naopak  –  obohacujú ho.

Značky a dodávatelia 

Výber značiek a ich produktov je vždy veľmi opatrný a precízny, aby každý produkt bol súdržný s našimi hodnotami.

Online store OD PRÍRODY svojim výberom značiek ponúka priestor modernej žene, ktorá:

-        z úcty k sebe samej si dopraje luxusnú starostlivosť,

-        miluje kvalitu (jedinečné a do detailov premyslené dizajnové produkty),

-        pri dennej kozmetickej rutine svoje zmysly poteší vôňou, aj pohľadom (ocení krásny design obalu, ktorý dokonale vynikne na poličke v kúpeľni alebo nočnom stolíku),

-        sa zaujíma o príbeh ľudí, ktorí vyrábajú produkty s ohľadom na prírodu (záleží jej, z akého prostredia pochádzajú),

-        svojím prístupom k životnému prostrediu sa nebojí meniť súčasný svet.

Zakladateľka

"Začala som študovať profesionálne zostavené princípy starostlivosti o pleť a značku Jane Scrivner Skincare som objavila v roku 2018 a od roku 2020 ju ako výhradný dovozca distribuujeme aj na Slovensku. Pomáham ženám, ako sa starať o pleť, aby bola zdravá a žiarivá v každom veku. Ako pokožku vyživiť prírodnou kozmetikou, aby sa aj sama chránila a ostala krásna.

Držím sa základného princípu: Úcta k sebe, iným, ale aj k prírode. Práve o tom je zelená a prírodná kozmetika v tomto e-shope. Zažite luxusný pocit priamo na vlastnej koži. Navyše potešíte aj dušu, pretože kozmetika je funkčná a ekologicky udržateľná.

Prírodné produkty ma očarili najmä svojimi prirodzenými vôňami. Práve cez aromaterapiu som sa dostala k zelenej kozmetike. Študovala som esenciálne oleje a ich vplyv na emócie. Zaujalo ma, ako nám môžu pomôcť pri starostlivosti o naše zdravie a krásu.

Naučila som sa vyrábať prírodné parfumy. Postupne mi bolo jasné, že nič, čo vonia chemickými fragrance (parfumami) pre seba a svoju rodinu nechcem. Začala som z úcty k sebe inštinktívne vyhľadávať a voliť kozmetiku s bio zložením, ktorá voňala jemnými prírodnými esenciami.

Na e-shope Od Prírody nájdete iba tie produkty, ktoré sama používam. Hojivé a liečivé prírodné maste ma prekvapili svojou účinnosťou. Dokázali to, čo prípravky z lekárne nezvládli, navyše bez vedľajších účinkov. Presvedčila som sa o jedinečnej sile z prírody.

 

„Nie je nič príjemnejšie ako zdravá a svieža pokožka, ktorá sa pozerá na vás ráno zo zrkadla. Štartuje váš deň a dodáva vám dôveru, ktorú si len tak nemôžete kúpiť. “

 

Pokožku treba vyživiť, aby sa aj sama mohla chrániť a udržiavať krásna. Vlastne pokožku si „pestujeme“, tak prečo ju nepestovať s najlepšími výživnými látkami a hydratačnými prostriedkami? Do dennej rutiny zaraďte produkty, ktoré pokožku spravia zdravou, prirodzenou – presne takou, akú sme ju dostali Od Prírody. To je spôsob, ako predísť haseniu požiaru - vyrážkam, zápalom, vráskam, predčasnému starnutiu a mnoho ďalších nepríjemnostiam. Značku Jane Scrivner Skincare na Slovensko dovážam priamo od výrobcu.

Táto práca ma nesmierne baví. Neustále sledujem meniaci svet prírodnej a clean kozmetiky. Hľadám, čo by vám pri starostlivosti o pleť mohlo pomôcť. Prednosť dávam menej známym, ale kvalitným menším značkám. Takže na e-shope Od Prírody sa máte stále na čo tešiť!"