Výrobca: SPOKOY
Kód produktu: SBJ
Dostupnosť: Skladom
26.99€
Bez DPH: 22.49€

Dopraj si relaxačnú chvíľku starostlivosti o pleť. Masáž tváre uvoľňujúcou svalové napätie a podporujúcou tvorbu buniek. Masážne valčeky na tvár vyrobené z prírodne chladiacich polodrahokamov stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, čím detoxikujú a tónujú tvoju pokožku, takže je takmer okamžite žiarivá a vypnutá. Masáž tváre sa považuje za predchodcu akupunktúry a patrí k starodávnym no stále obľúbeným kozmetickým procedúram.

Benefity masáže tváre

Pri pravidelnom používaní, masáž tváre stimuluje lymfodrenáž a zlepšuje krvný obeh, ktorý spúšťa produkciu elastínu a kolagénu. To môže pomôcť k:

• Rozjasneniu pleti a zlepšeniu celkového vzhľadu pokožky

• Uvoľnenejšej pleti a sviežejšiemu vzhľadu vďaka regenerácii a revitalizácii

• Detoxu pokožky vylučovaním toxínov z hĺbky kožného tkaniva

• Zmierneniu príznakov starnutia, ako sú vrásky alebo strata pružnosti, vďaka čomu bude vaša pokožka pevnejšia

• Uvoľneniu napätia vo svaloch a opuchnutej pokožky

• Zbaveniu stresu vďaka terapeutickým vlastnostiam polodrahokamov a uvoľňujúcej masáži

Masážny valček na tvár je 100% bezpečný kozmetický prostriedok na profesionálne ošetrenie pleti v pohodlí tvojho domova, bez negatívnych vedľajších účinkov a bolesti, vhodný pre všetky typy pleti pre ženy aj mužov.

Biely Jadeit je kameň šťastia a svetla

Masážne valčeky na tvár sú 100% vyrobené z ručne opracovaných a precízne vyhladených polodrahokamov s rozdielnymi liečivými a terapeutickými vlastnosťami.

Verí sa, že Biely Jadeit, ktorý sa vyznačuje bielou farbou a pozitívnymi vibráciami, je kameň šťastia a svetla. Je to kameň jasnosti a podporuje stabilitu života tým, že vzbudzuje pozitívne myšlienky a obnovuje vnútornú rovnováhu. Jeho terapeutické vlastnosti filtrujú denné rozptýlenia, takže nechávajú priestor na vnímanie nevšedných malých denných okamihov radosti. Biely Jadeit vám pomôže predstaviť si jasnejšiu cestu pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov, ako aj obnoviť vaše vnútorné vyžarovanie, čo sa taktiež odzrkadlí na žiarivosti vašej pleti.

POZNÁMKA
Opracované polodrahokamy sú prírodným produktom, preto je každý masážny valček jedinečný a môže sa líšiť čo sa týka zrnitosti a farby.

Použitie:

Masážny valček sa skladá z 2 častí. Väčší kryštál je určený na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší kryštál je určený pre jemné okolie očí a úst. Jemným tlakom masíruj pokožku podľa nižšie uvedených inštrukcií.


1. Pred každou aplikáciou si pokožku dôkladne očisti od všetkého make-upu a nečistôt a nanes na ňu produkt (pleťové sérum, pleťový olej alebo pleťový krém), ktorý chceš zapracovať do pleti. Produkt sa tak lepšie vstrebe do pokožky a masážny valček sa ti bude ľahšie kĺzať po pleti.

2. Začni umiestnením valčeka do stredu tváre vedľa nosa a jemnými horizontálnymi ťahmi ho veď k ušiam a opakuj na oboch stranách tvojej tváre. Pre lepšiu prístupnosť sa na masáž v očnej oblasti odporúča menší kryštál.

3. Pomocou väčšieho kryštálu sa jemne prepracuj až k lícam a k brade.

4. Potom sa presuň na čelo a umiestni masážny valček do stredu a ľahkými ťahmi sa prepracuj až k spánkom.

5. Posuň masážny valček smerom k ústam a jemne si prejdi okolie pier a brady.

6. Nakoniec sa presuň ku krčnej oblasti a jemnými ťahmi smerom nahor k línii sánky a von k línii vlasov.

7. Valček vyčisti podľa pokynov uvedených nižšie a ulož ho do chladničky, pre extra chladiaci efekt.


Po masáži sa môže objaviť jemné začervenanie v dôsledku stimulácie krvného obehu tvojej pokožky. Začervenanie po chvíli zmizne. Nepoužívaj masážny valček na podráždenú pokožku, otvorené rany alebo bradavice.

Čistenie a starostlivosť

Po každej aplikácii očisti masážny valček utrením kryštálových častí vlhkou utierkou alebo vatovým tampónom, potom ho nechaj vyschnúť a ulož do priloženého ochranného vrecúška. Neumývaj vodou, oceľové časti masážneho valčeka by nemali byť vystavené vode.

Značka SPOKOY

Spokoy bol vytvorený s úmyslom zmeniť to ako premýšľame o starostlivosti o seba. Pripomína, že musíme spomaliť naše hektické životy a nájsť zmysel v prostých každodenných momentoch odohrávajúcich sa v pohodlí našich domovov, pre vyrovnanejší a sebavedomý pocit. Ich misiou je vniesť viac optimizmu a spokojnosti do tvojho života pre dosiahnutie tvojho najkrajšieho ja.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie