Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 40042
Dostupnosť: Skladom
21.90€
Bez DPH: 18.25€

Keramická arómalampa Primavera v jemnom smotanovom odtieni oživí každý obytný priestor. Minimalistický dizajn poteší všetkých milovníkov moderných arómalámp.

Arómalampy Primavera sú navrhnuté tak, aby sa v nich olej neprepaľoval. Rovnako sú opatrené glazúrou, z ktorej sa nevyparujú toxické látky. Pri správnom používaní je arómalampa jednou z najúčinnejších metód arómaterapie. Arómalampy Primavera sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa z nich olej uvoľňoval pri optimálnej teplote do 50 °C. Pri vyšších teplotách by dochádzalo k prehriatiu oleja a zničeniu účinných látok.

Čistenie: Misku odporúčame čistiť prípravkom Aromex Primavera. Niekoľko kvapiek prípravku pridajte do misky s vodou a nechajte pôsobiť cez noc. Všetky usadeniny sa uvoľnia, zvyšky utrite vlhkou hubkou. Ak nemáte prípravok Aromex, odporúčame akýkoľvek prírodný umývací prípravok s prímesou octu.

Veľkosť: výška cca 20 cm.

Použitie:

Do misky arómalampy nalejte vodu, pridajte 2-8 kvapiek esenciálneho oleja, pod miskou zapáľte čajovú sviečku. Kontrolujte množstvo vody, aby sa neodparila.

Zloženie: 

Glazovaná kamenina.

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie