Výrobca: Lurch
Kód produktu: 00240957
Dostupnosť: Skladom
22.90€
Bez DPH: 19.08€

Designový hrnček Coffee To-Go z dvojstennej nehrdzavejúcej ocele s priehľadným viečkom z tritanu bez BPA udržuje nápoj dlho horúci a neuvoľňuje teplo von. O spálené prsty sa teda báť nemusíte.

Udržateľná alternatíva k pohárom so sebou vyrobeným z papiera alebo jednorazového plastu.

Vákuová izolácia veka má posuvný otvor a zaisťuje príjemný zážitok z pitia. Hrnček má štýlové, priehľadné veko s posuvným otvorom, bez problémov sa otvára a zatvára. Veko má silikónové tesnenie, čo znamená, že pohodlne sedí. Kávu (čaj) si samozrejme môžete vychutnať aj bez veka. Okraj hrnčeka je príjemný na pitie.

Hrnček je určený na pitie na cestách a sedí do všetkých bežných držiakov pohárov v aute. Dimenzovaný je, aby ste hrnček mohli ľahko umiestniť pod najobľúbenejšie plne automatické kávovary a nebude mať s ním problém ani barista v kaviarni za rohom.

Dôležité: nie je stopercentne nepriepustný pri preprave pod uhlom alebo hore dnom, vo veku je malý otvor, ktorý pôsobí proti podtlaku pri horúcich nápojoch. Nie je vhodný do umývačky riadu, mohlo by dôjsť k poškodeniu farby hrnčeka.

Vlastnosti:

- Patentovaná vákuová izolácia s dvojitými stenami.

- Udržuje teplotu až 12 hodín (horúce/studené).

- Absolútne bez chuti.

- Bezpečná pre potraviny a bez BPA.

- Parametre: výška 13,1 cm, Ø 8,5 cm, hmotnosť: bez viečka 150 g a s viečkom 207 g, objem: 0,3 l.

- Materiál: vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ 18/8, tritan. Nerezová oceľ je veľmi odolná, ľahká a recyklovateľná. Váš hrnček na kávu Lurch si určite užijete mnoho rokov.

- Môžete umyť pod tečúcou vodou s trochou prostriedku na umývanie riadu a znovu používať, už netvoríte žiaden odpad. 

- Vyrobené v Nemecku.                                                            

- Farba: anthracite.

Ako môžete vidieť, okrem funkčnosti a vzhľadu existujú aj ekologické dôvody pre „hrnček na kávu“ z nehrdzavejúcej ocele. Aj vy môžete urobiť niečo proti zvyšujúcemu sa znečisťovaniu životného prostredia na našej planéte a aktívne ho podporiť našou udržateľnou alternatívou.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie