Výrobca: The OHM COLLECTION
Kód produktu: OC-PDRHS120
Dostupnosť: Skladom
25.90€
Bez DPH: 21.58€

OHM Premium Natural Deodorant Rose vôňa lístkov ruže bulharskej pestovanej v oblasti známej ako Ružové údolie. Aróma je sladučká, plná lásky, nehy a súcitu. Vôňa ruže je večná, čistá. Okvetné ružové lístky sa zbierajú na konci jari a destilujú sa na esenciálny olej. Ten z ruže je jedným z najexkluzívnejších olejov vôbec.

Púdrový dezodorant The OHM Collection je bezpečný dezodorant, ktorý uspokojí svojím výkonom aj tých najväčších skeptikov prírodných dezodorantov, pretože vás skutočne zachová suchým, ako to dokáže iba anti-perspirant, ale bez jeho nežiaducich vedľajších účinkov. Je efektívny vďaka špeciálnej OHM Blend® zmesi, ktorá je ručne vyrobená a lisovaná za studena. OHM Blend® zabraňuje nepríjemnému zápachu a škvrnám na oblečení.

Neuveriteľne účinný, prírodný púdrový dezodorant obsahuje najkvalitnejšie esenciálne oleje a prírodné zložky z divoko rastúcich bylín a drevín, ktoré každému dezodorantu dodávajú jeho typické účinky a vôňu.

V esencii ROSE nájdete:

- Ružový esenciálny olej dodáva tomuto dezodorantu jeho nádhernú vôňu a silné vlastnosti.

- Sóda bikarbóna má čistiace a neutralizačné vlastnosti.

- Frakcionovaný kokosový olej je absorpčný a ľahký nosný olej, ktorý pomôže zvýšiť distribúciu éterického oleja a zároveň zanechá pokožku hladkú a jemnú.

- Esenciálne oleje z cédrového a santalového dreva a tea tree oleja pomáhajú neutralizovať pachy z potenia.

- Sušený nechtík upokojuje pokožku v podpazuší.

- Sušená maca redukuje návaly tepla, nepríjemné potenie, vyrovnáva hormonálne kolísanie a chemické procesy v tele.

- Ametyst odstraňuje toxíny z pokožky a hĺbkovo čistí. Ametyst tiež okysličuje pokožku.

- Všetky výrobky na báze minerálov majú čistiaci účinok na pokožku.

Je vyrábaný ručne z prírodných zložiek, pochádzajúcich od drobných poľnohospodárov, ktorí sa zaviazali k praktizovaniu trvale udržateľného poľnohospodárstva.

Použitie:

Na špičky prstov nasypte malé množstvo a naneste na suché podpazušie. Stačí naozaj malé množstvo. Nedoporučujeme používať ihneď po holení.

Obsah: 120 g

Zloženie: 

Sóda bikarbóna, Frakcionovaný kokosový olej, Esenciálny olej ruže damascénskej*, cédra*, santalu* a čajovníka austrálskeho*, Prášok z nechtíka lekárskeho*, z maca* a ametystu.

*Produkované certifikovaným organickým poľnohospodárstvom.

INCI: 

Sodium Bicarbonate (Aluminium-Free), Fractionated Coconut Oil, Rosa damascena oil, Cedarwood Oil*, Australian Sandalwood Oil*, Calendula Powder*, Maca Powder*, Amethyst Powder (Non-Nano), Tea Tree Oil*. Linalool**.

*Ingredients from certified organic agriculture. **Compound from natural essential oils.

- Vydrží až viac ako 6-9 mesiacov pri každodennom používaní.

- 100 % prírodné zložky.

- Účinný až 24 hodín.

- Bez hliníka a syntetických surovín.

- Vegan & Cruelty Free.

- Vhodný pre ženy.

- K dispozícii v 10 nádherných vôňach.

- Zero-waste hliníkový obal: 100 % recyklovateľný.

- Bez obsahu GM organizmov, ryže, cukru, syntetík.

Značka The OHM Collection:

Mladá holandská značka si ma získala svojou inováciou, čo sa formulácií a textúr týka, svojím prístupom k celkovej výrobe, ktorá začína vynikajúcimi vzťahmi s pestovateľmi ich rastlinných zložiek. The OHM Collection totiž spolupracuje s miestnymi holandskými organizáciami, ktoré zdieľajú rovnaké, eticky zamerané ciele. Používajú eticky vypestované zložky. The OHM Collection získava svoje suroviny iba z malých fariem a výrobní, ktoré sa zaviazali praktizovať udržateľné poľnohospodárstvo, lebo chce vyrábať krásne, účinné, ale aj Fairtrade BIO produkty

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie