Výrobca: The OHM COLLECTION
Kód produktu: OC-PDSF50
Dostupnosť: Skladom
16.90€
Bez DPH: 14.08€

OHM Premium Natural Deodorant Sacred Frankicense vôňa Kadidlovníka pravého je jedinečná, zmyselná, živicová. Pochádza z najstarších posvätných stromov v Ománe a je známa svojimi metafyzickými a ochrannými vlastnosťami. Živica sa zbiera počas jari a jesene tradičným spôsobom, ručne. V staroveku mala vyššiu cenu ako zlato. Potom sa živica kadidlovníka pravého vysuší do kamienkov v tvare slzičky. Kryštáliky sa destilujú v pare, čím sa získa čistý výťažok kadidlového oleja. Kadidlo je známe svojimi upokojujúcimi vlastnosťami.

Púdrový dezodorant The OHM Collection je bezpečný dezodorant, ktorý uspokojí svojím výkonom aj tých najväčších skeptikov  prírodných dezodorantov, pretože vás skutočne zachová suchým, ako to dokáže iba anti-perspirant, ale bez jeho nežiaducich vedľajších účinkov. Je efektívny vďaka špeciálnej OHM Blend® zmesi, ktorá je ručne vyrobená a lisovaná za studena. OHM Blend® zabraňuje nepríjemnému zápachu a škvrnám na oblečení.

Neuveriteľne účinný, prírodný púdrový dezodorant obsahuje najkvalitnejšie esenciálne oleje a prírodné zložky z divoko rastúcich bylín a drevín, ktoré každému dezodorantu dodávajú jeho typické účinky a vôňu.

Je vyrábaný ručne z prírodných zložiek, pochádzajúcich od drobných poľnohospodárov, ktorí sa zaviazali k praktizovaniu trvale udržateľného poľnohospodárstva. 

Použitie:

Na špičky prstov nasypte malé množstvo a naneste na suché podpazušie. Stačí naozaj malé množstvo. Nedoporučujeme používať ihneď po holení.

Obsah: 50 g

Zloženie: 

Sóda bikarbóna, Frakcionovaný kokosový olej, Živicový olej kadidlovníka pravého, Esenciálne oleje santalu*, cédra* a čajovníka austrálskeho*, Extrakt zo semien fazule tongo, Prášok z nechtíka lekárskeho*, maca* a ametystu.

*Produkované certifikovaným organickým poľnohospodárstvom.

INCI: 

Sodium Bicarbonate (Aluminium-free), Caprylic Triglyceride (Fractionated Coconut Oil), Boswellia sacra Gum Oil, Calendula Officinalis Powder*, Lepidium Meyenii root powder* (Maca), Amethyst Powder (non-nano), Cedrus Atlantica wood oil*, Santalum Australcaledonicum Oil*, Dipteryx Odorata Bean extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil* (Tea Tree), Coumarin**, Limonene**.

*Ingredients from certified organic agriculture. **Compound from natural essential oils.

- Vydrží až viac ako 3-6 mesiacov pri každodennom používaní.

- 100 % prírodné zložky.

- Účinný až 24 hodín.

- Bez hliníka a syntetických surovín.

- Vegan & Cruelty Free.

- Vhodný pre mužov.

- K dispozícii v 10 nádherných vôňach.

- Zero-waste hliníkový obal: 100 % recyklovateľný.

- Bez obsahu GM organizmov, ryže, cukru, syntetík.

Značka The OHM Collection:

Mladá holandská značka si ma získala svojou inováciou, čo sa formulácií a textúr týka, svojím prístupom k celkovej výrobe, ktorá začína vynikajúcimi vzťahmi s pestovateľmi ich rastlinných zložiek. The OHM Collection totiž spolupracuje s miestnymi holandskými organizáciami, ktoré zdieľajú rovnaké, eticky zamerané ciele. Používajú eticky vypestované zložky. The OHM Collection získava svoje suroviny iba z malých fariem a výrobní, ktoré sa zaviazali praktizovať udržateľné poľnohospodárstvo, lebo chce vyrábať krásne, účinné, ale aj Fairtrade BIO produkty

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie