Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSPPV
Dostupnosť: Skladom
4.50€
Bez DPH: 3.75€

Foto je ilustračné, zobrazuje plné balenie.

Krok č. 4 vo vašej pleťovej rutine

PORE PURITY je riešenie na vyživovanie pokožky náchylnej na upchávanie pórov. Je to prelomové Pleťové olejové sérum naformulované tak, aby bola jeho komedogenita NULA. Zanecháva pleť vyčistenú, vyživenú a žiarivú.


Pretože v niektorých prípadoch sa musíme vyhnúť všetkým možným olejom, kvôli upchávaniu pórov; napr. pleť so sklonom k ​​akné, POD (periorálna/orálna dermatitída) a všetky stavy pleti, kedy už sú existujúce upchaté póry. A tak pre tieto stavy vzniklo PORE PURITY. Nádherná ľahká kombinácia organického oleja z melónových semienok z Indie s nulovou komedogénnou hodnotou a krásnym adstringentným esenciálnym olejom santalového dreva (Santalum Album) z rodinnej farmy v Západnej Austrálii.

Prečo ho používať?

·        Je úžasný pre všetky typy pleti, vrátane suchej, mastnej, aknóznej či zrelej pleti. Všetky vedia benefitovať z jeho výživných zložiek.

·        Odstraňuje/rozpúšťa kožný maz, nečistoty a mastnotu, ktoré sa hromadia vo vašej pokožke a vytvárajú akné a čierne bodky.

·        Chráni a hydratuje pomocou antioxidantov, minerálov a nenasýtených mastných kyselín.

·        Pôsobí na úpravu a vyrovnanie mastnoty pleti a pomáha minimalizovať veľkosť pórov.

·        Krásne adstringentné - vyhľadzujúce zloženie.

·        Zlepšuje elasticitu pleti.

·        Vyrovnáva tón pleti.

·        Ľahký, denný, protizápalový olej na aplikáciu pri psoriázových stavoch.

Vysvetlenie hodnotenia KOMEDOGENITY:

V každom oleji používanom v starostlivosti o pleť je veľmi dôležitá hodnota – jeho komedogénne hodnotenie. Toto hodnotenie ukazuje, do akej miery je pravdepodobné, že olej upcháva póry. Toto hodnotenie radšej opíšeme ako „pravdepodobne blokuje póry“, pretože to môže znieť trochu strašidelne. Niektorá pleť potrebuje ľahké oleje (mladšia pleť, pleť náchylná na prekrvenie, pleť so sklonom k ​​akné) a niektorá pleť potrebuje bohatšie oleje (zrelšia pleť, suchá pleť ) a niektorá znesie len malé množstvo oleja a telových produktov. V celom našom sortimente na tvár vyberáme oleje s hodnotením 0 – 2, ktoré poskytujú všetky výhody vyživenia pleti a ochrany lipidovej bariéry bez akéhokoľvek upchávacieho potenciálu.

Kľúčové zložky:

ORGANICKÝ OLEJ Z INDICKÝCH MELÓNOVÝCH SEMIENOK

Na ochranu pokožky ako nezaťažujúci olej s čistiacimi účinkami na póry pleti. Obsahuje antioxidanty a vitamíny A, C a E a omega 6 a omega 9 mastné kyseliny. Hĺbkovo hydratuje, znižuje zápaly a je vhodný pre všetky typy pleti. Bohaté zloženie esenciálnych mastných kyselín pomáha obnoviť elasticitu pokožky.

ESENCIÁLNY OLEJ SANTALOVÉ DREVO

Najvyššej kvality, pochádzajúci z jedného rodinnej farmy – z udržateľného zdroja v Západnej Austrálii.
Krásne adstringentný, pomáha vyživovať pokožku, zlepšuje elasticitu kožných buniek a vyrovnáva tón pleti. Prospešný pri znižovaní vzhľadu jaziev. Podľa klinickej štúdie z roku 2018 sa ukázalo, že santalové drevo a med zabraňujú alebo minimalizujú hypertrofické jazvy aj hrubé vyvýšené jazvy.

Použitie: 

Naneste jednu pumpičku na vankúšiky prstov, jemne o seba rozotrite, aby sa zahrial a vtlačte do pokožky. Ľahko a dôkladne sa vstrebáva. V prípade potreby znovu opakujte. Vhodný pre aplikáciu pod make-up. Používajte ráno i večer.

Obsah: 2 ml

Zloženie (INCI):

Citrullus lanatus (watermelon) seed oil, santalum album wood (sandalwood) oil. *Farnesol. * prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pokožky zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácie a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pokožka je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie