Výrobca: ECO BY SONYA
Kód produktu: EBSR
Dostupnosť: Skladom
18.90€
Bez DPH: 15.75€

Luxusná a krásna aplikačná rukavica. Úžasná a výnimočná pomôcka pre aplikáciu samoopaľovacích prípravkov Eco by Sonya zaistí rovnomerné nanesenie každého produktu a perfektne opálený vzhľad. Hladká strana je vhodná na aplikáciu samoopaľovacích vôd, druhá zamatová strana sa používa na aplikáciu samoopaľovacích mliek a peny. Je opakovateľne použiteľná.

Je vyrobená z prírodných a recyklovaných materiálov. 

- Rukavica uľahčí nanášanie a rozotieranie samoopaľovacieho prípravku. 

- Chráni ruky pred nežiadúcim zafarbením. 

- Pre rovnomerné opálenie bez škvŕn.

- Univerzálna veľkosť vhodná pre každého.

Použitie:

Vložte ruku do aplikačnej rukavice. Samoopaľovací prípravok naneste priamo na telo, alebo na suchú a čistú aplikačnú rukavicu. Telo prechádzajte krúživými pohybmi a rovnomerne tak rozotriete samoopaľovací prípravok. Začnite od členkov  a postupujte smerom hore. Pre samoopaľovaciu penu a krémy (mlieka) zvoľte zamatovú stranu aplikačnej rukavice. Hladká strana je určená na aplikáciu samoopaľovacej vody.

Aplikačná rukavica je určená na opakované použitie. Jednoducho ju jemne preperte v mydlovej vode, alebo vyperte v práčke na jemný cyklus alebo ručné pranie. Po použití stačí prepláchnuť čistou vodou, usušiť a je znovu pripravená na ďalšiu aplikáciu. 

O značke Eco by Sonya:

Kvôli riziku z UV žiarenia, ako druhá najlepšia varianta sú samoopaľovacie krémy.

Sonya bez ohľadu na ich veľké reklamy sa pustila do skúmania jednotlivých ingrediencií, ktoré boli obsiahnuté v mnohých rôznych samoopaľovacích prípravkoch. Trvalo jej rozhodnúť sa len pár minút, že ich produkty už nebude nikdy používať.

Po tisícke hodín výskumu a tvorenia dala dohromady riešenie, ktoré nie je len o kráse, ale je tiež o bezpečí pred všetkým tým škaredým a umelým, čo sa v zložení prípravkov skrýva.

Jej farby neobsahujú syntetické potravinárske farbivo a sú vyrobené z prírodného kakaa (kakaové bôby), bylín, extraktov kvetov, extraktov z ovocia a harmančeka od Matky Zeme.

V jej "receptoch" používa všetko certifikovane organické a prírodné. Jej spoločnosť dostala ako prvá organický certifikát za prírodné samoopaľovanie - Organic Food Chain (Organic Food Chain ako certifikátor zvolený Austrálskou vládou).

Jej cieľom je priniesť vám celý rad produktov, ktoré si nielen zamilujete, ale ktoré budú mať vplyv aj na našu matku prírodu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie