Výrobca: EVY Technology
Kód produktu: ESMK30
Dostupnosť: Skladom
30.90€
Bez DPH: 25.75€

EVY SUNSCREEN MOUSSE KIDS SPF 30 - vysoká vodeodolná ochrana pred slnkom, špeciálne vyvinutá pre najmenších, ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva.

Vhodná pre celú rodinu, poskytuje však ideálnu slnečnú ochranu aj najmenším, je vhodná pre deti už od 6 mesiacov. Táto pena posilňuje prirodzenú  bariéru pokožky a navyše poskytuje vysoko účinnú ochranu aj pred chlórovanou a slanou vodou.  Rovnako ako všetky výrobky EVY, formulácia opaľovacej peny pre deti je jemná a hypoalergénna.

Ľahko sa rozotiera, nie je mastná a vstrebe sa úplne bez bielych zvyškov, čo umožňuje pokožke voľne dýchať. Jemná receptúra ​​špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku a odporúčaná dermatológmi je vhodná pre deti a dospelých s kožnými alergiami, ekzémami, vitiligo a albinizmom.

SPF 30 znamená, že do pokožky prenikne 1/30 UVB žiarenia. Slnečná ochrana teda blokuje 97% UVB žiarenia, ak sa použije odporúčané množstvo peny. Navyše, všetky produkty EVY obsahujú viac ako 90% ochranu proti UVA žiareniu, čo predstavuje takmer trikrát vyššiu ochranu ako sa vyžaduje podľa noriem EÚ pre opaľovacie produkty! 

Výhody:

Vyvinuté pre citlivú pokožku a deti od 6 mesiacov.

Vhodný pre pokožku náchylnú na slnečné ekzémy a alergie, albinizmus a vitiligo.

Vysoko vodeodolná dlhodobá ochrana proti UVA / UVB.

Vhodné pre vegánov, bez parfumu a alkoholu.

Ľahko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva.

Patentovaná technológia použitá v produktoch EVY umožňuje penovej zmesi preniknúť cez celú hornú vrstvu pokožky. Nezostáva iba na povrchu, ako väčšina ostatných opaľovacích krémov. Unikátne zloženie peny, špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku a odporúčané dermatológmi, neobsahuje alkohol, parfum a ani potenciálne dráždivé konzervačné látky. Švédska Asociácia pre Vitiligo odporúča produkty EVY aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, slnečné ekzémy, slnečné alergie, albinizmus a iné kožné komplikácie spôsobené UV žiarením.   EVY pena vydrží na pokožke až šesť hodín, modrá rada produktov je vysoko odolná voči slanej, sladkej aj chlórovanej vode. Zaručuje dlhotrvajúcu slnečnú ochranu pri plávaní, potení sa alebo utretí sa  uterákom, preto je obľúbená aj medzi športovcami.

Aplikácia:

Niekoľko krát nádobou zatraste a držte ju hore dnom. Jemne zatlačte, aby ste získali požadované množstvo peny. Je lepšie vytláčať radšej viac menších dávok, ako naraz veľké množstvo. Penu spracujte medzi rukami tak, aby sa stala tekutejšou a dôkladne ju vmasírujte do pokožky. Cca veľkosť golfovej loptičky je množstvo postačujúce na celú tvár a krk. Veľkosť jednej hrste, je množstvo, ktoré poskytuje ochranu na celú pažu. Používajte pred pobytom na slnku. Pred kúpaním alebo obliekaním sa nezabudnite nechať penu dôkladne vstrebať do pokožky.

Zloženie:

Aqua, Butane, Propylene glycol, Octocrylene, Palmitic acid, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, Isobutane, VP / Hexadecene copolymer, Stearic acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, PVP, Triethanolamine, Polysorbate 20, Ethylhexyl Triazone, Dimethicone, Glycerin, Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine,  Propane, Tocopherol.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie