Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JS5T
Dostupnosť: Skladom
28.00€
Bez DPH: 23.33€

Vzorky 5 produktov z 5-krokovej pleťovej rutiny v bielej taštičke s logom.


Pri špeciálnych kožných problémoch produkty v taštičke prispôsobíme požiadavkám pleti. Napr. pri rosacei bude taštička obsahovať čistiaci balzam CLEANSER CORE bez éterických olejov a Pleťové olejové sérum UN CONDITION na ukojenie a hojenie.


Vieme, že si chcete všetko zo svojej rutiny zobrať so sebou aj na cesty, a preto ponúkame vzorky prakticky z celého sortimentu produktov Jane Scrivner.

 

Takže Jane Scrivner vytvorila  SKINCARE 5 A DAY cestovnú sadu, ktorá obsahuje vzorku každého z najpredávanejších produktov. Každá vzorka obsahuje dostatok produktu na to, aby vystačila na kratšiu dovolenku, či predĺžený víkend.

 

Sada obsahuje:

Kartičku s návodom napísaným Jane Scrivner, ktorá vám ukáže, ako si z produktov vystavať  najúčinnejšiu každodennú pleťovú rutinu. Je to úplný úvod do toho, čo značka Jane Scrivner môže ponúknuť pre vašu pokožku.

 

Pre zážitok zo 'SKINCARE 5 A DAY' je súčasťou testovacej sady aj 100 % bavlnený biely mäkký uteráčik k použitiu s čistiacim balzamom.

Jane Scrivner NOURISHING CLEANSER 5 ml vzorka.

JANE SCRIVNER - SKIN DRINK 3 ml vzorka.

Jane Scrivner BIOLURONIC BUZZ 3 ml vzorka liftingového hyalurónového séra.

Jane Scrivner SKIN ELIXIR 3 ml vzorka výživného pleťového oleja.

Jane Scrivner OO CREAM 5 ml vzorka ochranného hydratačného krému.


Podrobnosti o konkrétnych zložkách nájdete na stránkach jednotlivých produktov.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných, pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácia a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie