Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSCPGK
Dostupnosť: Skladom
71.00€ 86.00€
Bez DPH: 59.17€

JANE SCRIVNER Cleanse & Polish Glow Kit - výhodný limitovaný balíček s 20 % zľavou. Hodnota setu s dvomi produktami je 86 €.

Využite jedinečnú príležitosť v roku a potešte seba a svojich blízkych vďaka akciovému balíčku Jane Scrivner s každoročne ocenenými produktami!

NOURISHING CLEANSER a WHIPPED BUTTER POLISH naviac s bavlnenou extra jemnou čistiacou rukavicou a kozmetickou špachtličkou.  Všetko zabalené v limitovanom balení s vločkami.

Set obsahuje:

Klik Jane Scrivner NOURISHING CLEANSER – Výživný čistiaci balzam 50 ml.

Klik Jane Scrivner WHIPPED BUTTER POLISH – Rozjasňujúci našľahaný peeling - NOVINKA - 50 ml.

Extra jemná čistiaca rukavica - nie je len na okrasu, pri čistení pomáha efektívne a pohodlne odstrániť produkt a masírovať pleť.

Kozmetická špachtlička – Ekologická bambusová,  na hygienické naberanie produktov.

 

Podrobnosti o konkrétnych zložkách nájdete na stránkach jednotlivých produktov.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných, pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácia a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie