Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSEX
Dostupnosť: Skladom
63.00€ 79.00€
Bez DPH: 52.50€

Táto súprava v hodnote 79 € je dokonalým spôsobom, ako doplniť váš exfoliačný rituál - 2. krok rutiny.
Pozdravte svoju žiarivú pleť so sadou na exfoliačný rituál. Ikonická dvojica: SKINFOLIATE AHA/BHA Facial Exfoliator a WHIPPED BUTTER POLISH - fyzikálny peeling z bambusového prášku, škorice a kardamónu.

Set obsahuje:

SKINFOLIATE 150 ml

Prírodný, organický peeling na tvár, ktorý oživí a obnoví vašu pokožku . Skinfoliate je neuveriteľne účinný denný chemický exfoliátor, ktorý využíva kombináciu prírodných alfa hydroxykyselín (AHA) a beta hydroxykyselín (BHA) na odstránenie odumretých kožných buniek a zanechá vašu pokožku hladkú, jemnú a žiariacu.

Táto zmes kyselín bezpečných pre pokožku – vrátane kyseliny jablčnej, kyseliny glykolovej, kyseliny mliečnej, kyseliny salicylovej a kyseliny citrónovej – pomáha udržiavať prirodzenú bariéru pokožky a kyslý plášť. Pomáha tiež udržiavať vaše póry čisté a bez čiernych bodiek a vyrážok.

Pravidelná exfoliácia tiež podporuje obnovu pokožky a zároveň stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu v pokožke, ktoré sú nevyhnutné pre žiarivú a hladšiu pokožku. Výsledky? Mäkká, hladká pokožka, ktorá žiari.


WHIPPED BUTTER POLISH 50 ml

Jemný peeling na tvár z bambusového prášku na vyhladenie pokožky.   Náš šľahaný fyzický peeling pomáha vyhladiť a osviežiť vašu pokožku, odhaľuje obnovenú pokožku pod ňou a zanecháva ju hladkú a sviežu. Pomáha tiež, aby sa ďalšie produkty vašej skincare rutiny ľahšie vstrebali do pokožky.

Odstráňte odumretú a šupinatú pokožku a zároveň do nej vráťte žiarivosť s týmto výživným, reparačným peelingom na tvár na báze bambusu. Bohatý na fytosteroly, ktoré vypĺňajú a hydratujú pokožku a zároveň podporujú produkciu kolagénu, prečisťujú, zjemňujú a podporujú prirodzenú rovnováhu pokožky.

Je naplnený prísadami, ktoré podporujú zdravú pokožku, vrátane oleja z uhorkových semien, kardamónu, škoricovej a bambusovej drviny, mangového masla, avokádového masla a jojobového masla a je ideálnym všestranným ošetrením pre vašu pokožku.

 

100% BAVLNENEJ FROTÉ RUKAVICE

Použitie:

SKINFOLIATE
Začnite tak, že najprv použijete Skinfoliate raz alebo dvakrát týždenne, aby ste videli, ako funguje s vašou pokožkou a potom pokračujte v používaní raz denne po očistení a pred akýmikoľvek výživnými produktmi, ako je kyselina hyalurónová, alebo oleje, krém.

Na použitie stačí nakvapkať pár kvapiek na vatový tampón a jemne rozotrieť po povrchu tváre, krku a dekoltu. Jemná, ale účinná kombinácia AHA a BHA sa pustí do práce, aby obnovila povrch a rovnováhu vašej pokožky.


WHIPPED BUTTER POLISH

Naberte malé množstvo šľahaného maslového peelingu pomocou bambusovej naberačky a aplikujte v malých kruhoch po povrchu tváre, krku a dekoltu. Nechajte maslá chvíľu absorbovať a utrite zvyšky pomocou bavlnenej froté rukavice navlhčenej v teplej vode (je súčasťou setu).

Podrobnosti o konkrétnych zložkách nájdete na stránkach jednotlivých produktov.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných, pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácia a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie