Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSGUA
Dostupnosť: Skladom
19.90€ 25.50€
Bez DPH: 16.58€

Jane Scrivner masážny kameň FACE LIFT BLADE vo vrecúšku - pre spevnenie, stimuláciu & tonizáciu pokožky presne rovnakým spôsobom ako staré čínske kamene Qua alebo Gua Sha.

Vďaka pravidelnému používaniu nášho FACE LIFT BLADE kameňa po aplikácii niektorého z vašich výživných produktov starostlivosti o pleť Jane Scrivner. Uvidíte rozdiel v tóne, textúre a prežiarení pleti.

Tradičná čínska medicína používa kameň Qua Sha alebo Gua Sha na stimuláciu, spevnenie a nadvihnutie kontúr tváre ľahkými špecifickými ťahmi po povrchu kože. Táto metóda tiež stimuluje pomalý obeh a uvoľňuje napätie vo svaloch tváre. Tým predchádza tvorbe jemných liniek a vrások.

FACE LIFT BLADE je vyrobený z KARNEOLU. Karneol je kameň s vysokou energiou a dodáva stabilitu. Je to kameň, ktorý dokáže posilniť, dodáva elán. Uľahčuje rozhodovanie a prináša hojnosť. Bráni vzniku negatívnych emócií a je silným ochrancom pred zlobou. Vie nás naplniť odvahou a dôverou v sebe samu, odstraňuje pochybnosti a pripomína nám našu výnimočnosť. Pôsobí blahodarne na obehový systém a fyzickú energiu. Je vhodný predovšetkým pro ženy. Karneol pôsobí najviac, keď je priložený ku koži. To z neho robí ideálny kameň pre masáže.

Použitie:

Používajte denne/pravidelne po ľahkej aplikácii výživného pleťového séra, oleja, balzamu alebo krému Jane Scrivner.

Držte kameň Face Lift Blade na pod 45° uhlom k pokožke. Jemne vtlačte do pokožky a iba ľahkým tlakom pokožku zdvihnite.

Pohybujte kameň smerom zvnútra von a zdola nahor. Každú líniu opakujte trikrát, pre dôkladnú stimuláciu, tonizáciu a nadvihnutie pleti.

Použite ľubovoľnú časť kameňa, ktorá je vám pohodlná pre vybranú oblasť tváre, hrot pod oči, zakrivený okraj pre líce, vlnitý koniec pre čelo atď.

FACE LIFT BLADES je vyrobený z jemného karneolského achátu a pri páde by sa mohol rozbiť alebo roztrieštiť.

Po každom použití kameň umyte, osušte a uložte do bavlneného vrecka.

Balenie:

1 x FACE LIFT BLADE masážny kameň z karneolu a kartička s obrázkovým návodom v taštičke.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie