Výrobca: JANE SCRIVNER
Kód produktu: JSHYD
Dostupnosť: Skladom
115.00€
Bez DPH: 95.83€

Táto sada troch produktov v hodnote 153 € (spolu v sete len za 115 €) je dokonalým každodenným hydratačným rituálom. Privítajte svoju žiarivú pleť pomocou nášho HYDRATAČNÉHO RITUÁLU. SKIN DRINK - Hydratiačný & Tonizačný Mist, super multiocenený BRIGHTENING B Skin Glow Ceramide Boost - Niacínamidové sérum a BIOLURONIC BUZZ vyhladzujúce hyalurónové hydratačné sérum.

Set obsahuje:

SKIN DRINK 150 ml

Hydratuje, tonizuje a osviežuje unavenú, dehydrovanú pleť.  Pre pleť, ktorá potrebuje oživenie, vyživuje pokožku prirodzenou hydratáciou a zároveň podporuje ďalšie produkty na báze kyseliny hyalurónovej, aby maximalizovali hydratáciu pleti.

BRIGHTENING B 50ml

Posilňujúce sérum s Niacínamidom B3 na doplnenie, opravu a obnovenie žiarivej pokožky.
Naše vitamínové sérum bolo navrhnuté tak, aby prečistilo, prebudilo, posilnilo a doplnilo vašu pokožku, aby hydratovalo, omladilo a zvýšilo váš prirodzený glow. Použitie vitamínu B3/niacínamidu na obnovenie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky a zvýšenie produkcie ceramidov. Bol vytvorený s použitím extraktu z ryžových otrúb a nízkomolekulovej kyseliny hyalurónovej pre hlbšiu hydratáciu, hladšiu pokožku a antioxidačné výhody. Používa tiež zmes prírodných esenciálnych olejov a priateľských baktérií (prebiotiká a probiotiká), ktoré vyživujú, ošetrujú a chránia vašu pokožku.

BIOLURONIC BUZZ 50 ml

Liftingový a  hydratačný gél na spevnenie, vyhladenie a vyživenie pokožky. Luxusný, vyživujúci hydratačný gél dodáva zvýšenú dávku kyseliny hyalurónovej, kyseliny salicylovej, aloe vera a spilanthes acmella na hydratáciu pokožky a podporu jej prirodzenej bariérovej funkcie.

Bioluronic Buzz, navrhnutý pre pokožku, ktorá sa cíti suchá alebo v nerovnováhe, tiež pomáha znižovať svalové napätie, spevňuje, vyhladzuje a zjemňuje jemné linky a vrásky. Tiež tonizuje, posilňuje a vyhladzuje textúru pokožky a zároveň obnovuje kožnú bariéru.

Použitie:

SKIN DRINK

Fľaštičku držte vo vzdialenosti 20 až 30 cm od tváre, potom zatvorte oči a nad tvárou a dekoltom nastriekajte jemnú hmlu. Jemne vmasírujte do pokožky povznášajúcimi pohybmi. Aplikujte pred alebo po BRIGHTENING B & BIOLURONIC BUZZ, aby ste zvýšili hydratáciu pleti kyselinou hyalurónovou.

BRIGHTENING B

Po vyčistení a exfoliácii nastriekajte SKIN DRINK a naneste na pokožku jednu pumpičku BRIGHTENING B. Môžete skombinovať s oceneným BIOLURONIC BUZZ pre viacúrovňovú hydratáciu. Prípravok jemne vmasírujte do tváre, krku a dekoltu. Môžete to dokonca použiť aj na chrbát rúk.

BIOLURONIC BUZZ

Naneste BIOLURONIC BUZZ na vankúšiky prstov a vmasírujte až do úplného „vyschnutia“ a vstrebania pokožky.

Podrobnosti o konkrétnych zložkách nájdete na stránkach jednotlivých produktov.

Značka Jane Scrivner:

Jane Scrivner je zakladateľkou svojej značky. Je to žena, ktorá má viac ako 30 rokov praxe v kozmetike a terapiách po celom svete, kde získavala vedomosti o miestnych čistých, nefalšovaných, pôvodných olejoch. Pri svojom pozorovaní správania pleti zistila, že základom krásnej a zdravej pleti je podpora ochrany kožnej bariéry, hydratácia a udržanie správneho pH. Vytvorila svoju značku, ktorá každoročne vyhráva prestížne súťaže Green beauty značiek a je celosvetovo viac a viac obľúbená. Suroviny, z ktorých produkt vyrába, vyberá starostlivo a je známa ich výnimočnou kvalitou. Presvedčte sa sami. Pretože len zdravá pleť je krásna.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie