Výrobca: PRIMAVERA
Kód produktu: 21500
Dostupnosť: Skladom
5.00€ 7.80€
Bez DPH: 4.17€

Inhalačná tyčinka Cold Comfort Primavera sa stane úplne nenahraditeľným pomocníkom v období prechladnutia. Vďaka účinnej zmesi esenciálnych olejov rýchlo uvoľní upchatý nos a zároveň silne pôsobí proti vírusom a baktériám.

Inhalačná tyčinka je napustená tými najlepšími esenciálnymi olejmi, ktoré rýchlo a efektívne pôsobia proti upchatému nosu. Vďaka praktickému baleniu ju môžete mať navyše stále po ruke. Tyčinka uvoľňuje upchatý nos, podporuje dýchanie a navyše pomáha telu bojovať proti vírusom a baktériám. Tyčinka je zabalená tak, aby z nej esenciálne oleje neunikali.

Zmes esenciálnych olejov v inhalačnej tyčinke nielen uvoľnila nos, ale bola špeciálne nakombinovaná tak, aby posilnila pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus, smrekové ihličie a mäta pieporná sú pre tento účel ideálne. Prehlbujú dýchanie, čo je v chladných mesiacoch, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Pri prudkom vdýchnutí éterických olejov sa účinné látky dostanú okamžite do pľúc a do krvného obehu, takže začnú veľmi rýchlo účinkovať.

Použitie:

Tyčinku priložte k nosovej dierke a natiahnite vzduch. Tyčinku používajte kedykoľvek, kedy je potreba.

Po otvorení sa éterické oleje za 12 týždňov odparia. Tyčinka sa nedá znovu naplniť z hygienických dôvodov.

Obsah: 0,8 ml

Zloženie: 

100 % prírodné éterické oleje v bio kvalite: Eukalyptus globulus, Mäta pieporná, Smrekové ihličie, u.a.,

Značka Primavera:

Zakladatelia značky Primavera si predsavzali, že ich životnou úlohou je vyrábať prírodné produkty najvyššej kvality, a to zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. V pozadí ich myšlienky stojí vedomie toho, že len čistá príroda poskytuje perfektné ingrediencie. Preto Primavera nakladá jemne a s rešpektom so všetkými prírodnými zdrojmi zeme. Už 25 rokov podporuje férové ​​obchodné vzťahy s partnermi po celom svete. Aktívne podporuje roľníkov pri ich bio pestovaní, lebo to je pevným základom Primavera filozofie. Okolie sídla ich firmy v Nemecku zazelenili viac ako 10 tisícom aromatických rastlín, čím prírode navrátili viac biologického životného priestoru.

Účinky esenciálnych olejov:

Esenciálne oleje pôsobia tak na vyrovnanie psychiky, ako aj na stimuláciu obranného a imunitného systému organizmu. Majú mnohostranné možnosti využitia napr. v starostlivosti o pleť a ich blahodarná vôňa z nich robí cenného spoločníka vo všetkých oblastiach života. Preto je potrebné zabezpečiť ich najvyššiu kvalitu a čistotu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie