Výrobca: The OHM COLLECTION
Kód produktu: OC-PDG120
Dostupnosť: Skladom
25.90€
Bez DPH: 21.58€

OHM Premium Natural Deodorant Gardenia má jemnú kvetinovú a hodvábnu vôňu. Tajomná, vášnivá a divoko ženská esencia Gardenia pochádza zo Srí Lanky. Esencia z gardénie patrí k najvzácnejším na svete. Biele kvety symbolizujú čistotu, lásku a oddanosť a svojou vôňou pripomínajú jazmín. Pomáha zbaviť sa stresu, má relaxačné a upokojujúce účinky.

Púdrový dezodorant The OHM Collection je bezpečný dezodorant, ktorý uspokojí svojím výkonom aj tých najväčších skeptikov prírodných dezodorantov, pretože vás skutočne zachová suchým, ako to dokáže iba anti-perspirant, ale bez jeho nežiaducich vedľajších účinkov. Je efektívny vďaka špeciálnej OHM Blend® zmesi, ktorá je ručne vyrobená a lisovaná za studena. OHM Blend® zabraňuje nepríjemnému zápachu a škvrnám na oblečení.

Neuveriteľne účinný, prírodný púdrový dezodorant obsahuje najkvalitnejšie esenciálne oleje a prírodné zložky z divoko rastúcich bylín a drevín, ktoré každému dezodorantu dodávajú jeho typické účinky a vôňu.

Je vyrábaný ručne z prírodných zložiek, pochádzajúcich od drobných poľnohospodárov, ktorí sa zaviazali k praktizovaniu trvale udržateľného poľnohospodárstva.

Použitie:

Na špičky prstov nasypte malé množstvo a naneste na suché podpazušie. Stačí naozaj malé množstvo. Nedoporučujeme používať ihneď po holení.

Obsah: 120 g

Zloženie: 

Sóda bikarbóna, Frakcionovaný kokosový olej, Esenciálne oleje z gardénie*, cédra*, santalu* a čajovníka austrálskeho*, Prášok z nechtíka lekárskeho*, maca* a ametystu.

*Produkované certifikovaným organickým poľnohospodárstvom.

INCI: 

Sodium Bicarbonate (Aluminium-free), Caprylic Triglyceride (Fractionated Coconut Oil), Gardenia Jasminoides Enfleurage Oil*, Calendula Officinalis Powder*, Lepidium Meyenii root powder* (Maca), Amethyst Powder (non-nano), Cedrus Atlantica Wood Oil*, Santalum Austracaledonicum Oil*, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil* (Tea Tree), Linalool**.

*Ingredients from certified organic agriculture. **Compound from natural essential oils.

- Vydrží až viac ako 6-9 mesiacov pri každodennom používaní.

- 100 % prírodné zložky.

- Účinný až 24 hodín.

- Bez hliníka a syntetických surovín.

- Vegan & Cruelty Free.

- Vhodný pre ženy.

- K dispozícii v 10 nádherných vôňach.

- Zero-waste hliníkový obal: 100 % recyklovateľný.

- Bez obsahu GM organizmov, ryže, cukru, syntetík.

Značka The OHM Collection:

Mladá holandská značka si ma získala svojou inováciou, čo sa formulácií a textúr týka, svojím prístupom k celkovej výrobe, ktorá začína vynikajúcimi vzťahmi s pestovateľmi ich rastlinných zložiek. The OHM Collection totiž spolupracuje s miestnymi holandskými organizáciami, ktoré zdieľajú rovnaké, eticky zamerané ciele. Používajú eticky vypestované zložky. The OHM Collection získava svoje suroviny iba z malých fariem a výrobní, ktoré sa zaviazali praktizovať udržateľné poľnohospodárstvo, lebo chce vyrábať krásne, účinné, ale aj Fairtrade BIO produkty

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie