Výrobca: SPOKOY
Kód produktu: SRUZ
Dostupnosť: Skladom
26.99€
Bez DPH: 22.49€

Dopraj si relaxačnú chvíľku starostlivosti o pleť. Masáž tváre uvoľňujúcou svalové napätie a podporujúcou tvorbu buniek. Masážne valčeky na tvár vyrobené z prírodne chladiacich polodrahokamov stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, čím detoxikujú a tónujú tvoju pokožku, takže je takmer okamžite žiarivá a vypnutá. Masáž tváre sa považuje za predchodcu akupunktúry a patrí k starodávnym no stále obľúbeným kozmetickým procedúram.

Benefity masáže tváre

Pri pravidelnom používaní, masáž tváre stimuluje lymfodrenáž a zlepšuje krvný obeh, ktorý spúšťa produkciu elastínu a kolagénu. To môže pomôcť k:

• Rozjasneniu pleti a zlepšeniu celkového vzhľadu pokožky

• Uvoľnenejšej pleti a sviežejšiemu vzhľadu vďaka regenerácii a revitalizácii

• Detoxu pokožky vylučovaním toxínov z hĺbky kožného tkaniva

• Zmierneniu príznakov starnutia, ako sú vrásky alebo strata pružnosti, vďaka čomu bude vaša pokožka pevnejšia

• Uvoľneniu napätia vo svaloch a opuchnutej pokožky

• Zbaveniu stresu vďaka terapeutickým vlastnostiam polodrahokamov a uvoľňujúcej masáži

Masážny valček na tvár je 100% bezpečný kozmetický prostriedok na profesionálne ošetrenie pleti v pohodlí tvojho domova, bez negatívnych vedľajších účinkov a bolesti, vhodný pre všetky typy pleti pre ženy aj mužov.

Ruženín je kameň komfortu a empatie

Masážne valčeky na tvár sú 100% vyrobené z ručne opracovaných a precízne vyhladených polodrahokamov s rozdielnymi liečivými a terapeutickými vlastnosťami.

Ruženín, taktiež známy ako kameň komfortu a empatie, sa vyznačuje ružovou farbou a ženskou energiou. Je to kameň priateľstva a lásky, ktorý priťahuje zdravé vzťahy, lieči emocionálne rany a odháňa depresie. Jeho liečivé vlastnosti podporujú k duševnému znovuobjaveniu tým, že vzbudzujú pocit vďačnosti. Ruženín má schopnosť odbúravať stres z organizmu a nastoliť vnútorný pokoj. Rovnako aj tento krištáľ upokojuje a uvoľňuje pleť a zlepšuje jej celkový vzhľad.

POZNÁMKA
Opracované polodrahokamy sú prírodným produktom, preto je každý masážny valček jedinečný a môže sa líšiť čo sa týka zrnitosti a farby.

Použitie:

Masážny valček sa skladá z 2 častí. Väčší kryštál je určený na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší kryštál je určený pre jemné okolie očí a úst. Jemným tlakom masíruj pokožku podľa nižšie uvedených inštrukcií.


1. Pred každou aplikáciou si pokožku dôkladne očisti od všetkého make-upu a nečistôt a nanes na ňu produkt (pleťové sérum, pleťový olej alebo pleťový krém), ktorý chceš zapracovať do pleti. Produkt sa tak lepšie vstrebe do pokožky a masážny valček sa ti bude ľahšie kĺzať po pleti.

2. Začni umiestnením valčeka do stredu tváre vedľa nosa a jemnými horizontálnymi ťahmi ho veď k ušiam a opakuj na oboch stranách tvojej tváre. Pre lepšiu prístupnosť sa na masáž v očnej oblasti odporúča menší kryštál.

3. Pomocou väčšieho kryštálu sa jemne prepracuj až k lícam a k brade.

4. Potom sa presuň na čelo a umiestni masážny valček do stredu a ľahkými ťahmi sa prepracuj až k spánkom.

5. Posuň masážny valček smerom k ústam a jemne si prejdi okolie pier a brady.

6. Nakoniec sa presuň ku krčnej oblasti a jemnými ťahmi smerom nahor k línii sánky a von k línii vlasov.

7. Valček vyčisti podľa pokynov uvedených nižšie a ulož ho do chladničky, pre extra chladiaci efekt.


Po masáži sa môže objaviť jemné začervenanie v dôsledku stimulácie krvného obehu tvojej pokožky. Začervenanie po chvíli zmizne. Nepoužívaj masážny valček na podráždenú pokožku, otvorené rany alebo bradavice.

Čistenie a starostlivosť

Po každej aplikácii očisti masážny valček utrením kryštálových častí vlhkou utierkou alebo vatovým tampónom, potom ho nechaj vyschnúť a ulož do priloženého ochranného vrecúška. Neumývaj vodou, oceľové časti masážneho valčeka by nemali byť vystavené vode.

Značka SPOKOY

Spokoy bol vytvorený s úmyslom zmeniť to ako premýšľame o starostlivosti o seba. Pripomína, že musíme spomaliť naše hektické životy a nájsť zmysel v prostých každodenných momentoch odohrávajúcich sa v pohodlí našich domovov, pre vyrovnanejší a sebavedomý pocit. Ich misiou je vniesť viac optimizmu a spokojnosti do tvojho života pre dosiahnutie tvojho najkrajšieho ja.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie